Unikátny koncept zľavových kupónov

Posted on 1.5.2019

Po diskusiách, na konferenciách a s mnohými hotelmi sme vytvorili unikátny koncept zľavových kupónov v rámci hotela. Predstavte si zľavový portál v rámci hotela, kde sa ponúkajú služby hotela alebo jeho partnerov v okolí.

Ako to vlastne funguje? 

Hotel jednoducho pridá nové digitálne kupóny do aplikácie a behom chvíle sú dostupné pre všetkých aktuálnych a prichádzajúcich hostí.

Nižšie uvedieme príklad správneho fungovania. 
  • Kupón na kávu zdarma v bare pre všetkých nových hosti - pritiahne hosti do baru, pričom to často neostáva pri jednej kávičke, ale aj extra vode, či koláčiku a opätovnej návšteve baru. 
  • Kupón na 25% zľavu na masáže od 15-17 hodiny – pomôže predať služby maséra v mŕtvych časoch, kedy by za iných okolností masér nemal zákazníkov.
  • Kupón na 30% zľavu požičovne bicyklov neďaleko hotela – takto jednoducho viete od prezentovať a predať služby Vašich partnerov. 

Samozrejmosťou je intuitívne vytváranie a manažovanie kupónov cez admin, pričom sú k dispozícii aj užitočné štatistiky. Každý hotel ponúka iné služby, resp. má iných partnerov vo svojom okolí a aj preto veríme, že tento koncept zvýši atraktivitu a túžbu objavovať u hostí hotela a zvýšením používania aplikácie I am MAX sa zvýšia aj predaje služieb.

About Author

author

David Zelinko

Sales and Digital Manager, has passion for digital technologies and hacking sales technics, driven to bring new way of thinking in sales approach.